Kontakt

Kontakt

Siedziba i dane firmy:

ADMICO Wielkopolskie Spółki Zarządzające Sp. z o.o.
ul.Potworowskiego 11, 60 -212 Poznań
NIP 972-09-61-040 | Regon 639687195 | KRS 0000042187

Sekretariat: 
tel. (61) 662 68 68 
fax (61) 662 68 98 
e-mail: biuro@admico.pl

Biuro czynne: 
pn. - pt.: 8:00 - 16:00

Sekretariat

Natalia Rutkowska (61) 662 68 68 biuro@admico.pl
Aleksandra Bińkowska   aleksandra.binkowska@admico.pl
Natalia Łukaszczyk   natalia.lukaszczyk@admico.com.pl

 

Dział zarządzania nieruchomościami

Tomasz Gramala kierownik działu  tel. (61) 662 68 71 tomasz.gramala@admico.pl
Monika Binkowska zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 70 monika.binkowska@admico.pl
Bartek Kałuski zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 67 bartek.kaluski@admico.pl 
Katarzyna Kałużna zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 73 katarzyna.kaluzna@admico.pl 
Joanna Konarska zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 81 joanna.konarska@admico.pl 
Arleta Kucharska zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 85 arleta.kucharska@admico.pl 
Kornelia Pietrzak zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 66 kornelia.pietrzak@admico.pl 
Anna Rostkowska-Kaczmarek zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 76  anna.rostkowska.kaczmarek@admico.pl
Katarzyna Walczyk zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 75 katarzyna.walczyk@admico.pl 

Dział księgowości

Anna Leśniewska główna księgowa tel. (61) 662 68 69 anna.lesniewska@admico.com.pl
Dobrochna Perlińska specjalista d/s rozliczeń tel. (61) 662 68 62 dobrochna.perlinska@admico.com.pl 
Anna Matelska księgowa tel. (61) 662 68 78 anna.matelska@admico.com.pl 
Karolina Masiarz księgowa tel. (61) 662 68 83 karolina.masiarz@admico.com.pl
Paulina Mucha księgowa tel. (61) 662 68 77 paulina.mucha@admico.com.pl
Joanna Jarzyńska księgowa tel. (61) 662 68 63 joanna.jarzynska@admico.com.pl

Dział pośrednictwa i obsługi najmu

Dobrochna Perlińska kierownik działu tel. (61) 662 68 62 kom. 607 073 073 dobrochna.perlinska@admico.pl  
Julia Ziemniewicz specjalista ds. najmu tel. (61) 662 68 74 kom. 600 075 075 julia.ziemniewicz@admico.pl

Dział techniczny

Radosław Gałkowski  koordynator ds. technicznych tel. (61) 662 68 65 radoslaw.galkowski@admico.pl